Õppereis Pauluse jälgedes Kreekasse

09:00 / Ateena

Õppereis läbib apostel Pauluse jälgedes misjoniteekonda, mida mööda jõudis apostel evangeeliumiga Euroopasse. Õppereis Kreekasse läbib suure tõenäosusega järgmisi linnu: Tessaloonika, Filipi, Beroia (Veria), Meteora (Kalambaka), Lystra, Neapolis (Kavala), Ateena ja Korintos.

Professionaalselt ja kristlikult pädev giid aitab mõista ja mõtestada, mida jutustavad Pauluse teekonnast vastavad peatükid Apostlite tegude raamatus ja mujal Uues Testamendis. Oma silmaga saab näha ning mõnel pool suisa käegagi katsuda ja jalaga tatsuda antiiksete linnade säilmeid, avardada teadmisi omaaegsest filosoofilisest, religioossest, kultuurilisest ja poliitilisest elust, leida jälgi piibliajaloolisest maailmast ning tõendeid uustestamentlikest pühakirjatekstidest. Igapäevaseid vaimulikke vaatlusi aitavad esile tuua Einike ja Meego.

Korraldus.
Saabumine Ateenasse 23.märtsil hiljemalt kell 10.
Lahkumine Ateenast 30.märtsil kõige varem kell 18.
Vajadusel on võimalik eelnev või järgnev öö Ateenas samas hotellis veeta, mõistliku lisatasu eest.

Osavõtuhind (ei ületa 599 eurot, selgub täpsemalt hiljemalt aastavahetusel) sisaldab lihtsama hotellimajutuse koos hommikusöökidega, ekskursiooni bussiga ja giidiga, sissepääsupiletid vaatamisväärtustesse, mõned muud ühised söögikorrad, üldise korralduse ja Kõrgema Usuteadusliku Seminari tunnistused (võimaldavad tulumaksutagastust). Igaüks vastutab oma lennupiletite reserveerimise ja maksmise eest Kreekasse ja tagasi.

Hulk häid lende (Lufthansa või Turkish Airlines) jõuab kohale 22.-23.märtsi kesköö järel. Tagasimineku variante on rohkemgi.
Mis tähendab, et soovitame lennupiletid ära osta ja meile oma lennuajad teada anda (eriti kui vajate majutust lisaööks).

Gruppi mahub maksimaalselt 45 inimest.

Osavõtutasu maksmisest:
Pakume võimalust maksta seda kahes osas:
15.novembriks 250 eurot ja 15.veebruariks ülejäänud 349 eurot (ja vajadusel lisa lisaööde eest – selleks ajaks on hind selgunud).
Kes soovib, võib muidugi kõik kohe ära maksta. Registreerumine jõustub, kui vähemalt esimene osamakse on tehtud.

Kui soovite arvet, andke palun teada, kellele. Arvele võime kirjutada ka “õppereis” või “koolitus”, sest sellega ongi ju tegu (andke teada, mida soovite).
Ülekanded saate teha SEB Pank EE341010152001813008 (saaja: Eesti EKB Koguduste Liit)

Küsimuste korral kirjutage palun seminar@kus.tartu.ee või helistage 5186219

Näeme hiljemalt lennujaamas!

Jaga lehte