Ülistus Alfa Keila ’19

17:00 / Keila
Ülistus Alfa on tõlgitud 7-sessiooniline baaskursus ülistusest, mis on osa Kõrgema Usuteadusliku Seminari koolituste seeriast “Inspireeriv Ülistus”. Ülistus Alfa kursus vaatleb mõningaid suuri ülistusteenituse teoloogilisi ja praktilisi küsimusi 21.sajandil. Koolitus on avatud huvilistele ka täiendkoolitusena. Eriti oodatud on ülistustiimid, kuid koolitust saab võtta ka üksinda.
Ülistus Alfa on välja töötanud ülistusliikumine Worship Central Inglismaalt ning kursuse tõlget eesti keelde toetas kogudus Agapé Amsterdam Hollandist. Varasemalt on kursus toimunud Eestis viis korda: Tartus, Saaremaal , Viljandis ja kaks korda Tallinnas. Seni on kursusel osalenud ligi 200 ülistajat 40st erinevast kogudusest alates septembrist 2017.
Kursusel ülistame ja arutleme olulistel teemadel puudutame olulisi teemasid ülistusteenistusest ja ülistajatest. Arutleme teenistust puudutavate küsimuste üle ja laiendame ülistajate võrgustikku.
Keila Baptisti Koguduse ruumides pühapäeva õhtuti kell 17:00 - 19:30
13. jaanuar - I “Miks on ülistus oluline?”
Räägime, miks on ülistus kõige keskmes, mis oleme Jeesuse järgijatena kutsutud tegema ja kuidas ülistus mõjutab kõike, mida me teeme.
20. jaanuar - II “Kohtumine Jumalaga”
Selles sessioonis vestleme väärtustest, mis on ülistusjuhtimiseks hädavajalikud ning avastame kuut piibliväärtust, mis vormivad tervikliku ülistustiimi põhiväärtuseid.
3. veebruar - III “Ülistuse juhtimine”
Vaatleme ülistusjuhtimise praktilist poolt läbi kolme küsimse: kuidas ma ette valmistan? Mis on Jumal tegemas? Kuhu me kasvame?
17. veebruar - IV “Loomingulise potensiaali vallapäästmine”
Mis samme saaksime teha, et kirjutada uusi laule, olla loomingulisem ja kuidas saaksime kõiki sellesse protsessi kaasata?
17. märts - V “Tõhus meeskond”
Kuidas ehitada tiimi, mis oskaks hästi koos töötada nii, et see oleks õnnistuseks kogudustele?
31. märts - VI “Kuidas koos musitseerida?”
Vaatleme, kuidas töötada ühtse bändina ja kuidas arendada muusikalist dünaamilisust?
14. aprill - VII “Autentne juht”
Räägime kuuest juhtimise põhimõttest ja küsime, kuidas olla ehe, tõeline juht ja häälestada oma elud Jumalale.
Kaasa teevad: Veikko Võsu, Maria Põldaru, Ragne Kivimets, Timo Lige, Regiina Viires, Tõnu ja Piret Laikre, Andrus Kasepuu, jt
Ülistus Alfa sessiooni üldine kava:
Tervituskohv
- Ülistus
- Loeng
- Arutelu
- Ülistus / palve

HIND sisaldab koolitust ja kohvilauda:
Kogu kursuse osalustasu on 35€. Sessioonidest on võimalik osa võtta ka ühe kaupa, ühe sessiooni osalus on 7€. Maksta saab kohapeal sularahas või ülekandega

Saaja: Eesti EKB Koguduste Liit
Arveldusarve: SEB Pank EE341010152001813008
Selgitusse palun lisada “Ülistus Alfa Keila” ning kelle eest maksate (osaleja- või grupi nimi)

Jooksvat infot leiab Facebookist: https://www.facebook.com/events/2284114508533739/?event_time_id=2284114515200405

Kodutööde sooritamisel on võimalik saada 2 EAP-d.

Küsimuste korral palun kirjutage emailile missionestoniaworship@gmail.com (vastab Inspireeriva Ülistuse korraldusjuht Ragne Kivimets)
Jaga lehte